DULDA AKRİLİK PLEKSİ ÜRETİCİSİ

Tasarım ve teknoloji üretiyoruz

Her şey 2001 yılında bir merak ve gözlem ile başladı. Gerçekleştirilen en yalın montaj işinde dahi daha farklı ve daha yalın nasıl yapabilirizi sordu Dulda’nın girişimcileri kendilerine..

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Dulda Akrilik Pleksi Üreticisi

Bir merakın, tasarım heyecanının şirkete dönüşüm yolculuğunun adıdır Dulda Merdiven Sistemleri ve Mobilya Ayakları.

Her şey 2001 yılında bir merak ve gözlem ile başladı. Gerçekleştirilen en yalın montaj işinde dahi daha farklı ve daha yalın nasıl yapabilirizi sordu Dulda’nın girişimcileri kendilerine.

Dünya ekonomisine yön veren küresel şirketlerin tohumları merak, analiz ve detay merakı ile başlar Dulda’nın kuruluşu ve girişimi gibi.

Peki biz nerdeyiz ?
2001 yılında başlamış olduğumuz pleksi korkuluk üretimine, 2020 yılında Kocaeli bölgesinde yeni yapılan fabrikamızda devam etmekteyiz.15000m2 arazi üzerinde farklı makine parkurları ile hayallerinizi üretmekteyiz. Günden güne geliştirmekte olduğumuz üretim prosesleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kocaeli bölgesindeki fabrikamızda ekstrüzyon hatlarından, cnc torna ve cnc freze tezgahlarımız ile plekside başlayan yolcuğumuza aynı çatı altında genç dinamik ve profesyonel uzman kadromuz ile müşteri memnuniyetini dikkate alarak yolumuzda ilerlemekteyiz... .

Dulda Merdiven Sistemleri Tarihçe

2001 Kuruluş
Toplu konut, villa alışveriş, merkezleri kamu binaları vb. mimari yapılarda paslanmaz, alüminyum, metal korkuluk montajı ve çelik merdiven uygulamaları ile işe başlayan Dulda, konusunda büyük projelere imza atmıştır.

2003 Merdiven Korkuluk Montajı
AR-GE çalışmalarımız için temel veritabanı olan, büyük yapı projelerindeki merdiven korkuluk montaj tecrübemiz, 2003 yılına kadar uzanmaktadır.

2006 Alüminyum Merdiven Korkuluk Aksesuar İmalatı
Üretim hattını kurarak alüminyum aksesuar sektörüne girmiştir. Korkuluk montajında büyük sorun olan dönüş dirseklerini kendi tasarladığı ürünle daha sağlam montaj kolaylığı ve malzemeyi 1/7 oranında hafifleterek sektöre katkıda bulunmuştur.

2008 Pleksi Baba – Pleksi Dikme İmalatı
Dulda merdiven sistemleri hazır pleksi baba, dikme ve ekipmanlarını satışa sunan ilk firmadır; ülkemizde pleksi üretimi yapan ilk firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Pleksi dikme ve pleksi baba modelleri ve bağlantı ekipmanlarının tasarımı tamamen Dulda’ya aittir. Tüm pleksi ürünlerde 1. sınıf Japon markası olan Sumipex hammaddesi kullanılmaktadır. Merdiven trabzanı konusunda standart ürünlerimiz olduğu gibi, mobilya, aydınlatma ve yapı – mimari alanlarında kişiye ve/veya projelere özel ürün tasarım ve üretim hizmetleri de verilmektedir.

2010 Türkiye’nin İlk Pleksi Ekstrüzyon Hattı
İlk ekstrüzyon hattını kurarak Türkiye’nin ilk pleksiglas çubuk üretimini geçekleştirmiştir. Şimdi günde 4 ton akrilik çubuk üretimi ile Türkiye’nin en büyük pleksi çubuk üreten firmasıdır.

Vizyon & Misyon

Türkiyenin en büyük pleksi korkuluk üreticisi olarak kendimize bu yolda görev edindiğimiz belirli özelliklerimiz şu şekildedir.

  1. Kalite ve güvenilirlik: Türkiyenin büyük pleksi korkuluk üreticisi olarak, yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktayız. Malzeme kalitesi, dayanıklılık, montaj sistemleri ve güvenlik standartları gibi unsurlar üzerinde titizlikle çalışmalıyız.
  2. Geniş ürün yelpazesi: Müşteri taleplerini karşılayabilmek için çeşitli pleksi korkuluk modelleri ve tasarımlarını sizlerle buluşturuyor. Farklı boyutlar, renkler ve stillerde korkuluk seçenekleri sunarak müşterilere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.
  3. Özelleştirme imkanı: Müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir pleksi korkuluklar sunabilmenin önemini benimsemekteyiz. Özel boyutlar, şekiller veya tasarımlar gibi müşteri taleplerini karşılayacak özelleştirme seçeneklerimiz mevcuttur.
  4. Uygun fiyatlandırma: Rekabetçi bir fiyatlandırma stratejisi izlemek, müşteriler için cazip hale gelmek için önemlidir. Hem kaliteli ürünler sunarken hem de uygun fiyatlarla rekabet edebilmek, bir pleksi korkuluk üreticisinin başarısı için önemlidir.
  5. Müşteri memnuniyeti ve hizmet: İyi bir müşteri hizmeti sağlamak ve müşteri memnuniyetini öncelikli tutmak önemlidir. Zamanında teslimat, iyi iletişim, satış sonrası destek gibi unsurlar, müşterilerin memnuniyetini ve sadakatini sağlamak için umarım sizlere yeterli olacaktır.
  6. Ar-Ge ve İnovasyon: Sürekli olarak yeni ürün geliştirme, malzeme teknolojilerini takip etme ve yenilikçi çözümler sunma yeteneği, sektörde öncü olmak için en büyük avantajımızdır.Bizler için hedef sizlerin hayallerini gerçekleştirmek ve sizlerin mutlu ve güvenli ortamlarda bulunmanızı sağlamaktır.

Rehber İlkelerimiz

Tüm ürünleri güçlü AR-GE merkezinde geliştirmek,
Tüm ürünler dulda’ya ait özgün tasarımlara sahip olması,
Tasarım sürecinden üretime ve satış sonrasına kadar koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmek,
Sektör paydaşlarının fikirlerinin, gelişim sürecimize entegre etmek ve dikkate almak,
Çalışanlarının üretim süreçlerine fikirleri, zihinleri ve duyguları ile katılımını sağlamak,
Sürekli iyileştirme, iş güvenliği ilkeleri iş yapış modellerimizin odağını oluşturması.

Dulda İhracat Yapılan Ülkeler

AVRUPA: Avusturya, Bulgaristan, Kosova, Makedonya, Moldova, Romanya, Sırbistan, Ukrayna
ASYA: Azerbaycan, Gürcistan, Özbekistan, Rusya, Türkmenistan
ORTADOĞU: Irak, İran, İsrail, Katar, Kuveyt, Lübnan, Suudi Arabistan, Umman, Yemen
AFRİKA: Cezayir, Etiyopya, Fas, Gana, Gine, Libya, Nijerya, Tunus

WhatsApp