Paslanmaz Aksesuarlı Pleksi Korkuluk Modelleri

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın ofis / uzmanımızdan çevrimiçi destek alın. İletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Pleksi baba ve pleksi dikme – korkuluk modelleri için eloksal renk seçenekleri standart olmakla birlikte, 4 farklı kaplama renk seçeneği dışında özel siparişlerde alternatif renklerde imalat yapılabilmektedir.

Tüm Dulda Pleksi Korkuluk modelleri 5 yıl garantilidir. 1. sınıf Japon Sumipex hammadde kullanılarak plexi mamul imalatı yapılmaktadır.

Paslanmaz Aksesuarlı Pleksi Dikmeler

Dulda, kendi tasarımı olan tescilli pleksi ürün modellerini ve fabrikasında kullandığı ileri teknoloji otomasyona haiz makineleri sürekli güncelleyen, yenileyen, inovatif yaklaşımları toplam kalite yönetimi felsefesi ile sentezleyen, paslanmaz pleksi korkuluk, paslanmaz aksesuarlı pleksi dikme üretimi yapan, ulusal bazda ve ihracat yaptığı ülkeler içerisinde tartışmasız sektör öncüsü ve lideri konumunda olan sanayi kuruluşudur.

  • Tüm paslanmaz pleksi korkuluk modellerimiz 5 yıl garantilidir.
  • Dulda, toplamda 25 ülkeye paslanmaz aksesuarlı pleksi dikme ihracatı gerçekleştirmektedir.
Paslanmaz Pleksi Korkuluk Ürünlerin Ortak Özellikleri
  • Tüm plexi üretiminde 1. sınıf Japon Sumipex marka hammadde kullanılmaktadır.
  • Pleksi ürünler zengin renk, model ve aksesuar seçenekleri ile piyasaya arz edilmekte, AR-GE ve üretim planlama aşamasında ağırlık, korozyon dayanımı, maliyet ve uygulama pratiği gözetilerek imal edilmektedir.
  • Paslanmaz aksesuarlı pleksi merdiven korkuluklarımız, UV ışınları ve alkol – solvent bazlı kimyasallara karşı yüksek korozyon dayanımına sahiptir ve uygulandığı yapılarda uzun yıllar estetik görünüm açısından deforme olmadan, özelliğini yitirmeden işlev görmektedir.

Alüminyum Aksesuarlı Pleksi Korkuluk modellerine göz atmak ister misiniz ?